logo Steel Con Systems logo loader gif

O firmie

O firmie

Steel Con Systems

STEEL CON Systems tworzy doświadczony zespól projektowo-wykonawczy osób pracujący z powodzeniem w branży budowlanej od kilkunastu lat. Łączy nas pasja do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym budowanie jest łatwiejsze, szybsze oraz wychodzi naprzeciw stale zmieniającemu się otoczeniu, ekologii, zrównoważonego budownictwa oraz potrzebom naszych Klientów.

Staramy się być najlepsi w tym, co robimy, dlatego naszym priorytetem jest obsługa i profesjonalizm. Nasz doświadczony zespół świadczy usługi w zakresie projektowania, produkcji i wykonawstwa, co daje nam przewagę w szybszym i kompleksowym wykonywaniu projektów.

Posiadamy własny park maszynowy oparty o najnowocześniejsze techniki produkcji profili stalowych firmy Arkitech, połączone z programami komputerowymi do wymiarowania konstrukcji stalowej w 3D, opartymi na normach Eurocod. Dzięki tej wszechstronnej technologii mamy możliwość wyeksportowania każdego zaprojektowanego w detalu elementu budynku do maszyny tłoczącej profile, jego bezpośredniej produkcji oraz nadzorowania całego procesu.

Budynki wykonane w naszej technologii spełniają wymogi normowe i są certyfikowane. Naszą stal zamawiamy tylko i wyłącznie u certyfikowanych europejskich dostawców stali. STEEL CON Systems dostarcza rozwiązania dla budownictwa zrównoważonego, ekologicznego i niskoenergetycznego.

Steel Con Systems - szkielety z lekkich konstrukcji stalowych
Nasza misja

Nasza misja jest bardzo jasna - dostarczanie naszym klientom najlepszych i najbardziej wydajnych rozwiązań z LGS. Dążymy do tego aby być liderem w dziedzinie lekkich konstrukcji stalowych.

Nasza pasja

Kochamy naszą pracę i jesteśmy z niej dumni. To nasza przewaga, która sprawia, że ​​każdą konstrukcję LGS budujemy do perfekcji. Naszym obowiązkiem jest upewnienie się, że wszystkie projekty przebiegają sprawnie i bezpiecznie, zarówno w naszej fabryce jak i w momencie dostawy na miejsce.

Steel Con Systems

Sprawdź co robimy

Firma Steel Con Systems wspiera klientów w każdym typie budownictwa. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej nie boimy się wyzwań i z pełnym zaangażowaniem realizujemy nawet najtrudniejsze z nich.


Budownictwo mieszkaniowe
33%
Budownictwo komercyjne
57%
Indywidualne projekty
10%
Technologia

Jak to działa