logo Steel Con Systems logo loader gif

Technologia

Technologia STEEL CON Systems oferuje „kompleksowe rozwiązanie”, które jest najbardziej wydajnym i konkurencyjnym cenowo rozwiązaniem dostępnym obecnie w projektowaniu i wytwarzaniu budynków i elementów z lekkich konstrukcji stalowych (LGS) na rynek mieszkaniowy i komercyjny oraz rozwiązań nietypowych pod klienta.

01
Projektowanie

Posiadane przez nas wszechstronne i funkcjonalne oprogramowanie przeznaczone jest do projektowania budynków w technologii szkieletowej z lekkiej konstrukcji stalowej. Wszystkie poszczególne ramy z lekkiej konstrukcji stalowej (LGS) można tworzyć i projektować w oprogramowaniu zgodnie z nowo utworzonym lub zaimportowanym przez nas Państwa projektem. Poszczególne ramy konstrukcji szkieletowej można łatwo tworzyć w oparciu o szeroki wybór bibliotek z rozstawem słupków zgodnie z wybranymi materiałami okładzinowymi.

02
Produkcja

Nasz park maszynowy pozwala na wykonanie lekkiej konstrukcji stalowej w grubości stali do 1,6 mm. Zapewnia precyzyjną, szybką i niezawodną produkcję konstrukcji stalowych walcowanych na zimno począwszy od projektów budynków jedno i wielorodzinnych, budownictwa komercyjnego, Box in Box, Konstrukcje modułow, hale czy ściany osłonowe.

03
Montaż

Montaż elementów naszej technologii szkieletowej może być rozwiązany elastycznie w dwojaki sposób.

  • Elementy konstrukcji stalowej takie jak słupki / ościeża / nadproża czy parapety skręcane są w warunkach kontrolowanych przez fabrykę i wysyłane jako gotowe ramy stalowe do złożenia na budowie oszczędzając znaczną ilość pracy i czasu na prace na miejscu.
  • Jeśli chcesz, aby lekkie profile stalowe zostały dostarczony w stanie niezmontowanym, luźnym firma Steel Con Systems przygotuje w fabryce, pakiety elementow wraz ze wszystkimi niezbędnymi śrubami do skręcenia i montażu na miejscu. Lekkie konstrukcje stalowe Steel Con Systems etykietuje i numeruje każdy profil stalowy, co ułatwia identyfikację profili i pozwala zaoszczędzić czas podczas montazu.